Jezdecke potřeby EquTex

Rýžové otruby, soja, kmín

Nejprodávanější

ADW Sójová vločka 15kg
Na objednání
94833
 
449 Kč
DSVD- Linusoy 20kg, Novaequi
Skladem (1 ks)
691
 
691 Kč
Sójový extrahovaný šrot 8kg
Skladem (2 ks)
61966
 
210 Kč
Stránka 1 z 2 - 14 položek celkem

Řazení produktů

Výpis produktů

EquiRice 3kg Dromy granulovaná
Novinka Tip
Dromy EquiRice 3 kg
Skladem (1 ks)
891 Kč
Měrná cena: 297 Kč / 1 kg

EquiRice je granulované monoproteinové krmivo, Vysoce stravitelný 80 % rýžový protein v granulované formě s jedinečnou skladbou funkčních živin, pro všechny...

94781
Fitmin Reformer granulované doplňkové krmivo pro koně 25 kg
Tip
679 Kč
Měrná cena: 27,16 Kč / 1 kg

Podporuje zlepšení celkové kondice a kvalitní nasvalení.

555201240000021
MIKROP® Hrachová vločka hydrotermická 25kg
Novinka
798 Kč

PODPORA OSVALENÍ A KONDICE, ZCHUTNĚNÍ KRMNÉ DÁVKY

68511
MIKROP® Sladká lupina vločka hydrotermická 25kg
Novinka
630 Kč

Podpora osvalení a kondice, zchutnění krmné dávky 

68517
Rýžový olej - čistý olej bez příměsi jiný olejů
Akce Tip
od 330 Kč
Měrná cena: od 190 Kč / 1 l

Osvědčený produkt pro nárust kvalitní svalové hmoty a excelentní regeneraci. Jedná se o 100% čistý olej z rýžových otrub.  

60142/1L
Sójový extrahovaný šrot 8kg
Novinka Tip
210 Kč
Měrná cena: 0,03 Kč / 1 g

Bohatý zdroj proteinů Sójový extrahovaný šrot je kvalitní proteinové krmivo, bohaté na esenciální aminokyseliny. Je ideální pro koně s vyššími nároky na bílkoviny, které jsou...

61966
Mikrop Horse Rice Bran- rýžové otruby 20kg
Tip
730 Kč
Měrná cena: 36,50 Kč / 1 kg

MIKROP® HORSE RICE BRAN je vhodný doplněk k základní krmné dávce jako doplnění kvalitního proteinu a vlákniny. Podporuje obnovu a novotvorbu svalových vláken, zlepšuje výživnou...

9163
608 cerny kmin vylisky
Tip
440 Kč
Měrná cena: 44 Kč / 1 kg

Výlisky z Černého kmínu vznikají při lisování oleje za studena. Černý kmín, neboli Černucha setá, pozitivně působí na obranný a dýchací systém.

1144
DSVD- Linusoy 20kg
Tip
691 Kč
Měrná cena: 34,55 Kč / 1 kg

Jedná se o velmi kvalitní bílkovinné krmivo, vyrobeno z lněného semene (50 %) a extrahovaného sojového šrotu (50 %)

691
Danex (sojové boby toastované) 20kg
Tip
806 Kč
Měrná cena: 40,30 Kč / 1 kg

Sója je velmi kvalitním zdrojem bílkovin a zdravých tuků, vitamínů, minerálních látek, omega – 3, 6 mastných kyselin

25572673
ADW TMR Grain Free 15 kg
449 Kč
Měrná cena: 29,93 Kč / 1 kg

Krmivo s vysokou koncentrací bílkovin a nenasycených mastných kyselin 

94833
konopne otruby
Novinka Tip
599 Kč
Měrná cena: 59,90 Kč / 1 kg

Konopné otruby - slupky jsou doplňkové krmivo bohaté zejména na vlákninu. Konopné otruby jsou vhodné pro zvířata s váhovým nadbytkem, či metabolickým syndromem, postižené...

22657

Ovládací prvky výpisu

14 položek celkem