Jezdecke potřeby EquTex

Muchaření, letní vyrážka, fotodermatitida

Muchaření, letní vyrážka, fotodermatitida, nabízíme produkty které uleví od bolesti a svědění poškozené pokožky koně. Akut lotion, bylinná hojivá mast, D-Itch lotion, Dromy Tee Tree, Eczem protect, Equinox skin, Zedan Schubber gel, LEOVET BIO-HAUTÖL - Bioolej, Mud Gard Supplement, Ochranný krém proti slunci s kokosovým olejem, Přírodní hojivé mléko pro koně i do otevřených ran Natürliche Hautlotion, Repeletní hojivá mast Protection Plus, Roll on proti svědění a letní vyrážce, Skin salve - lehká mast na podrážděnou kůži s aloe, MSM, tea tree, šampon pro koně s letní vyrážkou Ekzemer Sprühshampoo, Tišící olej na kůži pro koně s letní vyrážkou Ekzemer Öl-Komplex, Aloe Heal, TopVet olej na letní vyrážku a mast na kůži

Nejprodávanější

Stránka 1 z 4 - 44 položek celkem

Řazení produktů

Výpis produktů

D-Itch lotion proti svědění a letní vyrážce
1 075 Kč

Hojivé mléko na svědící, podrážděnou kůži. Ideální pro muchaře.Veterinární přípravek D-Itch Lotion poskytuje účinnou bariéru proti vnějším vlivům i hmyzu, a zároveň...

3001227
Divine Animals Aplikační láhev 170 ml
Novinka
95 Kč
Měrná cena: 95 Kč / 1 ks

Aplikační láhev je skvělým pomocníkem při aplikaci olejů například do koňské hřívy a ocasu, ale také do srsti Vašich zvířecích miláčků. Obsah: 170 ml

56429
Divine Animals Aplikační láhev 260 ml
Novinka
95 Kč

Aplikační láhev je skvělým pomocníkem pro aplikaci našeho veterináního přípravku Péče o rousy a pokožku, ale i jiných olejů a tekutých přípravků. 

56426
Divine Animals Veterinární přípravek s příznivým účinkem na kožní problémy koní
Novinka
od 345 Kč
Měrná cena: od 282,50 Kč / 1 l

Minerální olej se sírou pro péči o koňské rousy a pokožku - přípravek na stejné bázi jako známý pig oil. Síra má antibakteriální, antimykotické, antiparazitární a...

56423/1L
Ecosin chytrá houba Dermasin oil 100ml
Novinka Tip
349 Kč
Měrná cena: 3,49 Kč / 1 ml

Napomáhá regeneraci drobných ložisek poškozené pokožky a může být doplňkem po aplikaci přípravku Chytrá houba Ecosin. Zvláčňuje pokožku a obsahem mikroflóry příznivě ovlivňuje...

59275
Ecosin chytrá houba pro zvířata 10x3g
658 Kč
Měrná cena: 21,93 Kč / 1 g

Chytrá houba ECOSIN 3x3 g je veterinární přípravek určený pouze pro zvířata. Biologická přísada do vodního postřiku nebo vodní lázně, která mykoparaziticky eliminuje vláknité...

95293
Ecosin chytrá houba pro zvířata 5x3g
415 Kč
Měrná cena: 46,11 Kč / 1 g

Chytrá houba ECOSIN 3x3 g je veterinární přípravek určený pouze pro zvířata. Biologická přísada do vodního postřiku nebo vodní lázně, která mykoparaziticky eliminuje vláknité...

95292
Ecosin chytrá houba pro zvířata 5x3g
Novinka Tip
483 Kč
Měrná cena: 32,20 Kč / 1 g

Chytrá houba ECOSIN 3x3 g je veterinární přípravek určený pouze pro zvířata. Biologická přísada do vodního postřiku nebo vodní lázně, která mykoparaziticky eliminuje vláknité...

59221
Eczem protect pečující mléko
od 365 Kč
Měrná cena: od 1,38 Kč / 1 ml

Eczem protect je speciální ochranné mléko určené k péči o citlivou a problematickou kůži Vašeho koně. Toto mléko bylo vyvinuto zvláště pro koně s podrážděnou a svědivou kůží, je...

300702-125
Gel na svědění a regeneraci kůže 5 v jednom nejen pro muchaře Schubber gel
Tip
461 Kč
Měrná cena: 4,61 Kč / 1 ml

Gel proti svědění a k regeneraci kůže s aktivním složením působícím v pěti navazujících krocích je ideální pro silně svědící a podrážděné oblasti pokožky, která vyžaduje...

3001315
Hojivé mléko na péči o porušenou kůži, při letní vyrážce a při napadení roztoči SOS Hautpflege Lotion Leovet (Láhev, 500 ml)
Novinka Tip
469 Kč
Měrná cena: 0,94 Kč / 1 ml

Pro prémiovou péči o namáhanou pokožku postiženou roztoči a parazity, při letní vyrážce či jiné příčině svědění. Podporuje regeneraci pokožky při výskytu lupů, vypadávání srsti...

68339
Jemný šampon na porušenou kůži, při letní vyrážce a při napadení roztoči SOS Hautpflege Shampoo Leovet (Láhev, 500 ml)
Novinka Tip
469 Kč
Měrná cena: 0,94 Kč / 1 ml

Šampon pro koně k péči o kůži při zvýšeném riziku napadení roztoči. Vydatná péče o namáhanou kůži při napadení roztoči a jinými parazity.  Pro intenzivní péči o kůži...

68327

Ovládací prvky výpisu

44 položek celkem