Jezdecke potřeby EquTex

Desinfekce, zranění

Oblíbené stříbrné spreje a jiné desinfekční spreje, které jsou součástí mnoha stájových lékárniček. Elastické a samolepicí bandáže a obinadla vhodná na převazovaní úrazu a ran, bandážovací vaty, masti a oleje na podporu regenerace kůže, masti a desinfekce vhodné na do ran, bylinné oleje a masti.

Nejprodávanější

Bandáže FlexOn- samolepící
Skladem (5 ks)
12314212/B
 
65 Kč
 
198 Kč
Stránka 1 z 6 - 63 položek celkem

Řazení produktů

Výpis produktů

Abilar VET pryskyřičná mast 10ml
Novinka Tip
286 Kč
Měrná cena: 28,60 Kč / 1 g

Univerzální mast pro nejčastější kožní problémy u psů, koček nebo koní.

62698
Akut lotion, lahvička 250ml (Láhev s dávkovačem, 250 ml)
Tip
771 Kč
Měrná cena: 3,08 Kč / 1 ml

Stiefel Akut lotion je speciální mléko určené k péči o kůži při kožních infekcích (především podlomů), ale také při mechanických poškozeních a oděrkách, spáleninách od...

300678
ALAVIS™ Hemagel 7g
ALAVIS™ Hemagel 7g
Skladem (1 ks)
359 Kč
Měrná cena: 51,29 Kč / 1 g

Unikátní hydrofilní gel, který až o polovinu zkracuje dobu hojení jak drobných poranění, tak i větších chronických ran.

1201
Aphlegmina ung kelímek
Novinka Tip
od 336 Kč
Měrná cena: od 948,89 Kč / 1 kg

Kelímek proti subakutním a chronickým zánětům mléčné žlázy, na pohybový aparát bez ochranných lhůt

41048
bande cohesive flexon
Tip
65 Kč
Měrná cena: 0,14 Kč / 1 cm

Samodržící bandáž 10cm x 4,5m

12314212/B
Bylinná hojivá mast 450ml
395 Kč

RÁNY - PODLOMY - JIZVY

1219/500
DESINFEKCE-POVIDONE IODINE 10% SOLUTION
Tip
od 375 Kč
Měrná cena: od 0,76 Kč / 1 ml

Vysoce efektivní, lokální, dezinfekční čistič s prevencí před infekcemi. 

1297/200
Divine Animals Aplikační láhev 170 ml
Novinka
95 Kč
Měrná cena: 95 Kč / 1 ks

Aplikační láhev je skvělým pomocníkem při aplikaci olejů například do koňské hřívy a ocasu, ale také do srsti Vašich zvířecích miláčků. Obsah: 170 ml

56429
Divine Animals Veterinární přípravek s příznivým účinkem na kožní problémy koní
Novinka
od 345 Kč
Měrná cena: od 282,50 Kč / 1 l

Minerální olej se sírou pro péči o koňské rousy a pokožku - přípravek na stejné bázi jako známý pig oil. Síra má antibakteriální, antimykotické, antiparazitární a...

56423/1L
Dromy Bylinná mast s měsíčkem a rakytníkem 500 ml
Tip
489 Kč
Měrná cena: 0,98 Kč / 1 ml

Originální receptura s obsahem Tea tree oil, tymiánového oleje, rostlinných extraktů z měsíčku lékařského,rakytníku řešetlákového a rozmarýnu lékařského pokožku...

20567194
Dromy Bylinný balzám pro majitele 30 ml
Novinka Tip
87 Kč
Měrná cena: 2,90 Kč / 1 ml

Bylinný balzám s obsahem Tea Tree oil, Tymiánového oleje, rostlinných extraktů, rakytníku řešetlákového, rozmarýnu lékařského, měsíčku lékařského pro péči o...

68363
Dromy Dračí krev 50 ml
386 Kč
Měrná cena: 7,72 Kč / 1 ml

100 % čistý kapalný latexz peruánského stromu Croton lechleri.

25977800

Ovládací prvky výpisu

63 položek celkem